Skvělé místo pro rodinu

Chcete pro svoje nejbližší jenom to nejlepší? Chcete bydlet v klidné lokalitě, kde si budou moci Vaše děti hrát? Kde společně vyrazíte do přírody? Už nehledejte, rezidence Chrlice Place je tím pravým místem pro rodinné bydlení!

Na začátku projektu jsme měli ideu slunného místa, které bude symbolizovat harmonii po všech stránkách. Ihned nás zaujaly brněnské Chrlice, nejjižnější část města, která nabízí skvělou kombinaci přírody a perfektní dostupnosti centra města. Zatímco Vy se dostanete pohodlně do města, Vaše děti můžou trávit dostatek času venku.

Abychom podtrhli skutečné „kouzlo domova“, rozhodli jsme se spojit benefity bytu a rodinného domu. Nadstandardně zařízené interiéry budou nejen stylové, ale také children-friendly. Když jsme volili podlahovou krytinu, mysleli jsme především na ty nejmenší. Proto jsme vsadili na korkové podlahy Hydrocork. Mají měkký povrch a skvěle drží teplo, díky čemuž se mění v ideální hrací plochu pro vaše miláčky! Díky vlastním zahrádkám a společné zahradě s bazénem získají hrací prostor navíc. Zatímco Vy můžete spokojeně relaxovat, děti se mohou dosyta vyřádit na čerstvém vzduchu.