picture

O projektu

Rezervace prohlídky

Moderní architektura, maximální komfort a klidná lokalita jako stvořená pro rodinné bydlení. To jsou hlavní charakteristiky rezidence Chrlice Place, unikátního bytového domu se soukromým bazénem.

Taky jste rádi sledovali kultovní seriál Melrose Place a snili o tom, že budete bydlet v bytě s bazénem? Už nemusíte. Rozhodli jsme se vám tento sen splnit. Rezidence Chrlice Place nabízí devět bytových jednotek s komfortním zázemím. Navíc si budete moci užít společné zahrady s luxusním bazénem se slanou vodou a zajištěnou správou.

V čem je projekt výjimečný?

Projekt Chrlice Place spojuje výhody komfortního bydlení v bytě se zázemím domu. Majitelé získají soukromí v podobě nadstandardního bytu s terasou a vlastní zahrádkou, a navíc mohou využívat společnou zahradu s bazénem, kterou exkluzivně nabízí pouze Chrlice Palce. Pro větší pohodlí mohou přikoupit garážové či venkovní parkovací stání. To vše korunuje příjemná lokalita s výbornou dostupností centra Brna.

Jak vypadá postup financování?

S námi se podepisuje rezervační smlouva -> smlouva o smlouvě budoucí kupní (SOSBK) -> postup financování -> standardy běžné

Standardní postup financování koupě bytu se odvíjí dle rozestavěnosti projektu.

Nevratná blokační záloha ve výši 150.000,- Kč

Splatnost blokační zálohy do 3 pracovních dnů od podpisu Rezervační smlouvy. Blokační záloha bude započtena při poslední splátce na kupní cenu bytu.

  • 10 % z kupní ceny bytu do 14 kalendářních dnů od podpisu Smlouvy o budoucí kupní smlouvě.
  • 90 % z kupní ceny bytu, splatné před podpisem Kupní smlouvy. Od této splátky se odečte uhrazená blokační záloh.

Smluvní dokumentaci vám rádi předložíme na informativní schůzce.

Po vzájemné dohodě kupujícího a prodávajícího je možné nastavit individuální postup financování. Případné klientské změny budou hrazeny dle vzájemně odsouhlasených objednávek.

 

Media a články

Chrlice Place (Kde chci bydlet - jaro/léto 2018)
Viladům Slunné údolí (Kde chci bydlet - jaro/léto 2018)
 Světové byty v nejkrásnějších lokalitách v Brně (Grand Real City - Brno a jižní Morava č. 12/2017)
 Chrlice Place (Kde chci bydlet - podzim/zima 2017)
 Chrlice Place - moderní a unikátní rezidence, kterou v Brně a jeho okolí jen tak nenajdete (Grand Real City - Brno a jižní Morava č.7)
 Tip specialisty (Grand Real City - Brno a jižní Morava č.5)