picture

hp-projekt

Rezervace prohlídky

O projektu

Moderní architektura, maximální komfort a klidná lokalita jako stvořená pro rodinné bydlení. To jsou hlavní charakteristiky rezidence Chrlice Place, unikátního bytového domu se soukromým bazénem.

Taky jste rádi sledovali kultovní seriál Melrose Place a snili o tom, že budete bydlet v bytě s bazénem? Už nemusíte. Rozhodli jsme se vám tento sen splnit. Rezidence Chrlice Place nabízí devět bytových jednotek s komfortním zázemím. Navíc si budete moci užít společné zahrady s luxusním bazénem se slanou vodou a zajištěnou správou.

V čem je projekt výjimečný?

Projekt Chrlice Place spojuje výhody komfortního bydlení v bytě se zázemím domu. Majitelé získají soukromí v podobě nadstandardního bytu s terasou a vlastní zahrádkou, a navíc mohou využívat společnou zahradu s bazénem, kterou exkluzivně nabízí pouze Chrlice Palce. Pro větší pohodlí mohou přikoupit garážové či venkovní parkovací stání. To vše korunuje příjemná lokalita s výbornou dostupností centra Brna.

Jak vypadá postup financování?

S námi se podepisuje rezervační smlouva smlouva o smlouvě budoucí kupní (SOSBK) postup financování standardy běžné Standardní postup financování koupě bytu se odvíjí dle rozestavěnosti projektu.

Nevratná blokační záloha ve výši 150.000,- Kč

Splatnost blokační zálohy do 3 pracovních dnů od podpisu Rezervační smlouvy. Blokační záloha bude započtena při poslední splátce na kupní cenu bytu.

Nevratná blokační záloha ve výši:

  • 10 % z kupní ceny bytu do 14 kalendářních dnů od podpisu Smlouvy o budoucí kupní smlouvě.
  • 90 % z kupní ceny bytu, splatné před podpisem Kupní smlouvy. Od této splátky se odečte uhrazená blokační záloha.

Na vyžádání vám zašleme vzor rezervační smlouvy, vzor SOSBK i podrobné standardy stavby.

Smluvní dokumentaci vám rádi předložíme na informativní schůzce. Po vzájemné dohodě kupujícícho a prodávajícího je možné nastavit individuální postup financování. Případné klientské změny budou hrazeny dle vzájemné odsouhlasených objednávek.